052-3792247

קורסים בשיווק

במהלך השנים אספנו ידע רב ונשמח לחלוק אותו איתכם. הקורסים שלנו מועברים במסגרות שונות ונשמח לתת לכם מידע על מועדי הקורסים הקרובים

סדנת מיתוג
בניית מותג הנו תהליך מתמשך הכולל חלקים אסטרטגיים וקריאטיביים.
ללקוחות המעוניינים לבצע תהליך מיתוג ממוקד אנו ממליצים על ביצוע סדנת מיתוג מרוכזת בת ארבע שעות, במהלכה אנו מגדירים את עולמות התוכן של המותג, עורכים אפיון של הלקוחות והצרכים, מגדירים  .את שפת המותג ואת הבטחת המותג
התוצרים של הסדנה הנם סיפור המותג, בריף לקריאטיב והמלצות אופרטיביות לצוות הקריאטיב כיצד יש .לבצע את תהליך המיתוג
לפרטים נוספים על סדנת המיתוג הייחודית שלנו צרו עמנו קשר.

סדנה לניהול תהליכי חדשנות
בעידן בו שינויים טכנולוגים, צרכניים ומסחריים מתהווים בקצב מואץ ויכולים להפוך את פני השוק על פניו, יש הכרח לוודא שהארגון ממצה את יכולותיו ונערך לעתיד המשתנה. הסדנה כוללת 4 מפגשים בני ארבע שעות כל אחד, במהלכם נגדיר יעדי חדשנות לארגון על מנת לבצע בחירות מושכלות בהשקעות עתידיות ולגבש תוכנית האסטרטגית ארוכת טווח שתביא לידי מיצוי את יכולות הארגון מול התהליכים קיימים בשוק.
הסדנה מועברת על ידי ענבר בזק, מומחית לבניית מותגים ושלומית אביגור שהתמחתה בבית הספר של נסטל'ה להובלת תהליכי חדשנות בארגונים.
הסדנה מיועדת לכל ארגון או חברה הפועלים בשווקים תחרותיים משתנים.
לסיליבוס הסדנה . למידע ופרטים נוספים.

יוזמים עסק
קורס המיועד ליזמים בתחילת דרכם ומקנה כלים בסיסיים להקמת עסק. מטרת הקורס לסייע בהפיכת רעיון יזמי לעסק קיים. הקורס מונה 11 מפגשים ומועבר על ידי ענבר בזק מומחית למיתוג עסקים, רואה חשבון מוסמך ויועצת להעצמה עסקית.
לסיליבוס יוזמים עסק . למידע ופרטים על מועד הקורס הקרוב.

קורס לניהול תקשורת שיווקית משולבת- ניהול מרקום
מטרת הקורס: הכשרת מנהלים בתעשיה למקצוע ניהול המרקום.
מרקום ( Marcom ) הוא ניהול תקשורת שיווקית משולבת, שהוא תחום מתפתח בחברות רבות ובתעשייה. מנהל מרקום נדרש להיות בעל ידע והתמחות ייחודיים. הקורס מקנה לסטודנטים ידע וכלים מקצועיים לייזום, תכנון, ארגון ומימוש פרויקטים שיווקיים משולבים. הקורס מונה 15 מפגשים באורך של ארבע שעות כל מפגש. הקורס מועבר על ידי ענבר בזק, מנהלת שיווק ומרקום בעלת ניסיון של 15 שנים בניהול שיווק בתעשייה.
לסיליבוס הקורס . למידע ופרטים על מועד הקורס הקרוב.

קורס ניהול מותגים ברשתות חברתיות
הקורס מעמיק ומעשי ברמה אקדמאית, להקניית כלים ומיומנויות למיתוג אישי באינטרנט תוך שימוש ברשתות חברתיות. הקורס מקנה כלים להגברת נוכחות מקוונת של העסק, יצירת תנועת גולשים והמרתם .ללקוחות פוטנציאליים להגדלת רווחים
הקורס מונה 22 מפגשים בני ארבע שעות אקדמאיות כל אחד, ומועבר על ידי ענבר בזק מומחית למיתוג ודני גולן מומחה למיתוג אישי באינטרנט.
לסיליבוס הקורס . למידע ופרטים על מועד הקורס הקרוב.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *