052-3792247

סיפורי הצלחה

ענבר בזק הייתה אחראית על תרגום התוכנית האסטרטגית של המותג "טבע נאות" לאסטרטגיה שיווקית, על הכנת תוכניות עבודה הנגזרות מהאסטרטגיה השיווקית, תכנון ופיקוח על תקציב השיווק וניהול הפעילות השיווקית השוטפת. בנוסף הייתה אחראית ליצירת שפה מותגית אחידה בכל השווקים בהם טבע נאות פועלת ובמסגרת זו עבדה מול המפיצים של טבע נאות בשווקים שונים בעולם. בעבודתה הפגינה ענבר חריצות, מקצועיות וחשיבה מחוץ לקופסא. הגברת ענבר בעלת ניסיון וידע רב בתחום השיווק בכלל ובתחום השיווק הדיגיטלי בפרט והפעילות שהובילה הביאו ערך רב לטבע נאות. אני ממליץ על שירותיה בחום.

מיכאל אילוז

מנכ"ל טבע נאות • 30-4-2017

השיעור הזה הועיל לי מאוד, ולדעתי אף היה נקודת תפנית בחיי, במיוחד ברגע בו הצגת את תכונות היזם, וראיתי שכל התכונות האלה נכונות לגבי, חלקם יותר וחלקם פחות. הנקודה היא, שאחרי לילה עמוס במחשבות ורעיונות, החלטתי לקחת את הצעד ולהפוך ליזם, וכל עסק שאני אפתח או שאגרום לו להיפתח, לא יהיה המטרה הסופית, אלא עוד צעד קטן לכיוון ההצלחה. מצפה בקוצר רוח לשיעורים הבאים.

מכתב מתלמיד בקורס יזמות עסקית

מחזור דצמבר 2017

במהלך ספטמבר 2009-נובמבר 2010 ביצעה ענבר בזק תהליך של מיתוג ובניית אסטרטגיה שיווקית במועצה האזורית הגליל העליון. תהליך הליווי כלל תרגום התוכנית האסטרטגית של המועצה לאסטרטגיה שיווקית, חידוד תהליך המיתוג הכולל של המועצה, ביצוע מחקרי שוק מגוונים והכנת תוכניות עבודה הנגזרות מהאסטרטגיה השיווקית לאגף הצמיחה הדמוגרפית. בעבודה הפגינו ענבר וצוות דה מרקט חריצות, מקצועיות ויצירתיות. השירות שהעניקה ענבר ניתן במסירות, ברוחב לב ובאכפתיות רבה. היותה בת האזור ואהבתה לגליל בשילוב הידע והניסיון השיווקי – תרמו רבות לתהליך. אני ממליצה בחום על שירותיה.

אורית דיניסמן מנהלת אגף תכנון אסטרטגי וצמיחה דמוגרפית מועצה אזורית הגליל העליון • 15-03-2010

בדצמבר 2012 התקיימו בחירות לראשות המועצה האזורית משגב. התמודדתי בבחירות אלו לכהונה שניה. הייתה זו התמודדות לא קלה: עם שני מועמדים נוספים, מערכת בחירות שהייתה ייצרית, רגשית וכוחנית. ענבר הייתה מנהלת המטה במהלך כל תקופת הבחירות. במהלך חצי שנה הייתה אחראית לניהול וארגון המטה, ניהול הפרסום, ניהול עובדי המטה והמתנדבים, קשר עם העיתונות המקומית, אחריות על תקציב הבחירות, תיאום יומן הפגישות והשיא – ביום הבחירות בהפעלת עשרות נציגים בקלפי ובתיאום מול גורמים במטה ובשטח ובקשר מול ועדת הבחירות. את כל הפעולות הללו ביצעה ענבר בהצלחה ובכשרון. ענבר גם הביאה את הקול הצעיר לתוך המטה ושקפה את הלך הרוח אצל התושבים הצעירים של משגב. היא הביאה ידע וניסיון בתחום השיווק והפרסום ותרמה רבות לבחירתי לכהונה שניה. אני מאחל לענבר המשך הצלחה בדרכה המקצועית וממליץ בכל לב על שירותיה. בהערכה,

רון שני

ראש המועצה האזורית משגב • 19-01-2013

Inbar is a gifted marketer who has deep insights into many areas of the online and offline marketing world. She has a wonderful attention to detail and leaves no stone unturned in bringing a product to market. It goes without saying that she is a pleasure to work with and with her around there are always meaningful discussions regarding the marketing and branding process. I highly recommend her as a marketing professional

Aryeh Brickner Vice president marketing Spiral Solutions• 23-07-2013
במהלך שנת 2010 נעזרנו בשירותי ענבר בזק לצורך תהליך מיתוג של שותפות 2000 גליל מרכזי. ענבר בזק התגלתה כיועצת מקצועית ומסורה, שליוותה את התהליך מתחילתו, תוך קשב רב לצרכינו והגשת תוצרים ברמה גבוהה מאוד. התהליך כולו היה מרתק עבורנו ולמדנו רבות מענבר, שהרשימה אותנו בידע מרשים ובהבנה השיווקית שהפגינה. בנוסף, בלטה מאוד היכולת שלה לחבר בין שתי תרבויות בעבודה משותפת ומובנית של אמריקאים וישראלים ביחד ולחוד עד למקסום תוצאות והחלטות משותפות לשביעות רצון כל הצדדים. אני ממליצה על שירותיה בחום רב.

זיוה אוחיון-הכט

מנהלת שותפויות גליל מרכזי הסוכנות היהודית • 26-10-2010

To pick up the re-branding project of Lordan has been, without any doubt, a great challenge for Inbar. The product and its market, complex even for the veterans in the field, were completely unknown to Inbar. Despite that, through her Marketing experience, professionalism and open mental attitude Inbar (and, later, the Team she put together) managed to fully understand the directions I wanted to take the company (inside and outside) and to visually translate into a set of new tools

I would definitely consider hiring Inbar for future projects

Simone Bellavita CEO – Lordan (A.C.S) ltd • 15-10-2012

To Whom it may concern Inbar helped us brand our company as well as opening our mind to different ideas that we would have never thought of on our own. Inbar is very professional; she has done wonders for our chocolate factory, in every one of our meetings I acquire new information and then use her strategies in my company and with my clients. Inbar is always available when needed. I would recommend Inbar ‘s services to anyone looking for a sales and Marketing advisor or for a branding expert. I believe she is the !best in her field

Keren Shalev Owner and founder of Galil Chocolate Kibutz Moran • 5-09-2012

לכל הנוגעים בדבר אבקש להמליץ על עבודה של ענבר שסייעה לי בכתיבת התכנים לאתר שלי . אל ענבר הגעתי דרך המלצה של בונת אתרים . מיד בפגישה הראשונה, מצאתי לפניי אדם מחוייב , מקצועי ובעל תפיסה מהירה של הנדרש ממנו. לאורך כל העבודה, זכיתי למענה מהיר לבקשות שלי , לעבודה מקצועית ויסודית ובעיקר לכנות ויושרה, מה שקשה למצוא אצל בעלי מקצוע רבים! .ממליץ בהחלט על עבודתה של ענבר.

דר’ גולן פלג פדידה מרצה ומנחה קבוצות • 22-11-2013

ענבר בזק ליוותה אותי בהקמת העסק “יקב דרור” מתחילת דרכו במשך כשנה. ענבר היא יועצת מקצועית שיש לה ידע רב בתחום של שיווק מזון ומשקאות ולמדתי ממנה רבות. מעבר לכך נהניתי מאוד מהיחס האישי, וההתאמה לצורכי העסק. ענבר קשובה אלי כלקוחה ואינה באה אלי עם “משנה סדורה”. יתרונה הגדול של ענבר מבחינתי בכך שהיא יודעת לדחוף ולקדם את העסק במקומות בהם הרגשתי קושי והיה חסר לי הניסיון והידע. מעבר לכך, לאורך תקופת הליווי ענבר הרבתה לקשר אותי לגורמים עסקיים למטרת שיתופי פעולה ולאירועים מתאימים שקידמו את העסק “שלי, ועל כך הנני אסירת תודה. אני ממליצה בחום על שירותיה של ענבר ומאחלת לה הצלחה בכל אשר תלך.

זהבה דרור מנכ”לית יקב דרור• 13-10-2010

ענבר בזק ליוותה את ר.ק. מרחב תקשורת בע”מ במהלך השנה האחרונה. עיקר הסיוע של ענבר התבטא בהקמת יחידות עסקיות חדשות, בזיהוי שווקים פוטנציאליים חדשים ובהתווית, מיתוג וחונכות של שתי יחידות עסקיות חדשות שהוקמו במשרדנו. כיועצת מקצועית בעלת ידע רחב ומעמיק בתחומי השיווק והמכירות, היא מהווה מנוף משמעותי לפריצת דרך בכל עסק אשר יבחר להינות משרותיה. יכולת הלימוד המהירה של התחום אותו היא מלווה בשילוב יחס אישי והתאמת הפתרונות לאופי העסק והאנשים העובדים בו, הינה יכולת נדירה אשר יצרה רוח רעננה וחדשנית שאפשרה לעסק להמריא. אני ממליץ בחום על שירותיה של ענבר ומאחל לה הצלחה בכל אשר תלך.

ראובן קרצו מנכ”ל מרחב תקשורת • 03-10-2011

נעזרנו בשירותיה של ענבר בזק לצורך ביצוע תוכנית עסקית למחלבה והפיכתה למחלבה מסחרית מאושרת על ידי משרד הבריאות ומועצת החלב. ענבר ביצעה את הפרוייקט ללא דופי. אישה שנעים לעבוד איתה, עומדת בלוחות זמנים, ומקצועית מאוד בתחומה. אשמח לעבוד איתה שוב

גלי צור מנכ”ל

מחלבת עין השופט • 03-12-2011

ענבר בזק מביאה איתה מקצועיות וידע לצד איכפתיות, דאגה, אנושיות וחום. היא קשובה לצרכים של העסק וללא ספק עזרה לי לבנות חזון למרכז, עזרה לי לבנות תוכנית עסקית וחברתית מול צוות העובדים וסייעה רבות בבנייה של האתר. הייתי מוכנה לבחור בענבר לביצוע פרוייקט נוסף.

אתי רז מנהלת מרכז הרמוניה לרפואה משלימה קיבוץ עין המפרץ • 10-09-2010

לאחרונה נעזרתי בשירותיה של ענבר בזק להקמת העסק החדש לי “טעם ארז” בתחום מעדני פירות וליקרים מפירות. ברצוני לציין את טיב עבודתה המצוין של ענבר שפקחה את עיני לתחום שיווק , מיתוג ופרסום העסק שלי שהיה בשלבי הקמה. כמו כן נתנה לי כלים של חשיבה אסטרטגית ממוקדת. הליווי של ענבר הוסיף לי הרבה כלים שיווקיים וחידד לי מספר תובנות חשובות. ממליץ על ענבר לכל מי שרוצה להקים עסק חדש ולמתג אותו.

ארז רזניק טעם ארז • 03-08-2010